Çelikler Petrol Ürünleri | İnşaat Gıda ve Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 • Çelikler Petrol

 • Çelikler Petrol

 • Çelikler Petrol

 • Çelikler Petrol

 • Çelikler Petrol

Fuel Save
Fuel Save
Fuel Save
Fuel Save
Fuel Save
ÜRÜNLER
Shell FuelSave Kurşunsuz 95
shell Aracınızı Shell FuelSave Kurşunsuz 95 ile doldurduğunuz andan itibaren yeni yakıt tasarrufu formülünün faydalarını görmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni, formülünün ilk damladan itibaren yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan Verimlilik Artırıcı ile zenginleştirilmiş olmasıdır. 
Verimlilik Artırıcı Nasıl Çalışır?
Eski yakıt ekonomisi formülleri deterjan katkı maddeleri aracılığıyla uzun mesafeler boyunca aracın emme sisteminde oluşan çöküntülerin kontrolü üzerine kuruluydu.

Verimlilik Artırıcı formül ile güçlendirilen bu yeni katkı maddeli formül, normal motor yağlarının kolayca erişemeyeceği yerlerde kayganlık sağlar. Böylece motor bileşenleri daha serbestçe döner, yakıttan ortaya çıkan enerjinin daha büyük bir miktarının tekerleklere aktarılması sağlanır.

Böylece Shell FuelSave Kurşunsuz 95’in her damlasından daha fazla yararlanmanıza yardımcı olarak daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlar.
Shell FuelSave Diesel
shell Shell FuelSave Diesel: Shell bilim insanları tüm diesel araçlar için uygun tasarruf yakıtının formülünü buldu ve adını Shell FuelSave Diesel koydu. Shell’in en ekonomik dizeli Shell FuelSave Diesel ile yakıttan tasarruf etmeniz mümkün. 

Kısaca; Shell FuelSave Diesel:

 • Binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel araçlar için uygundur.
 • İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu etmenize yardımcı olur.
 • Shell’in en ekonomik dizelidir.
 • Verimlilik Arttırıcı formül içerir.
 • Verimli ateşleme ve yanma sağlar.
 • Motor verimliliğini arttırır.
 • Maksimum 10 ppm kükürt seviyesine sahip bir yakıt olup (düşük kükürtlü) eski veya yeni teknoloji her tür dizel araç için  de uygundur.
 • Türk Standartları Enstitüsünün TS EN 590 standardına uygun bir yakıt olup Euro 2,3,4 ve 5 normundaki tüm motor tipleri için uygundur.
 
Shell V-Power Kurşunsuz 97
Shell V-Power Kurşunsuz 97, aracınız ne olursa olsun, aracınızın ilk günkü potansiyel performansına ulaşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, yüksek performanslı bir yakıttır. Aslında, Shell V-Power yarış yakıtları ile yol yakıtları o kadar birbirine benzer ki, akaryakıt istasyonlarımızda satılan formül ile bir Scuderia Ferrari Formula 1™ aracının deposunu doldurabilirsiniz. 

Shell V-Power sıradan bir yakıt değildir. Benzersiz çift etkili formülü, motorunuzu aktif bir şekilde temizlemek ve motorunuzun en önemli parçalarını korumak üzere daha güçlü bir performans sağlamak için tasarlanmıştır.

Sürtünme Önleyici Teknoloji, sürtünmeyi azaltarak sürtünmeden kaynaklı kaybedilecek gücü önler ve bu gücü açığa çıkararak motor verimliliğini daha da arttırır.
Kısa veya uzun bütün yolculukların daha tasarruflu olabilmesi için Shell FuelSave Diesel’i yarattık – Daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlamak için tasarlandı.
Aracınızı Shell FuelSave Diesel ile doldurduğunuz andan itibaren yeni yakıt tasarrufu formülünün faydalarını görmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni, formülünün ilk damladan itibaren yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan Verimlilik Arttırıcı ile zenginleştirilmiş olmasıdır. 

Verimlilik Arttırıcı nasıl çalışır?
Shell FuelSave Diesel’in her damlasından en fazlasını almanıza ve daha fazla ödemeden her depoda tasarruf etmenize yardımcı olur.

Deponuzu her doldurduğunuzda tasarruf etmenizi sağlayacak yakıtı elde etmek için durmaksızın laboratuvar ve yol testleri gerçekleştiren Shell bilim insanlarımız için bu aşamaya gelmek memnuniyet verici bir mücadelenin sonucuydu.
Shell V- POWER DIESEL
shell Performans sizin için önemliyse

Shell V-Power Diesel, Shell'in yakıt bilim insanlarından oluşan uluslararası ekibi tarafından geliştirilmiştir ve Shell'in önde gelen Diesel performans yakıtıdır. Shell V-Power Diesel motorunuzu zararlı tortulardan temizlemek ve size daha uzun süre daha çok güç vermek için tasarlanmıştır. 
Shell V-Power Diesel son model dizel motorların sürekli daha fazla güç üretmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir üstün performans yakıtıdır.
Shell VPower Diesel GTL Teknolojisi
 
shell Shell VPower Diesel GTL Teknolojisi Hakkında

Dizel teknolojisinde devrim yaratan bir yakıt: Shell V-Power Diesel +GTL Teknolojisi. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilk kez ve sadece Shell’de.
Shell V-Power Diesel +GTL Teknolojisi, sıradan dizellere göre daha verimli yanması ve motoru sürekli temizleyip daha uzun süre daha fazla güç sağlaması için tasarlanmıştır. Ayrıca tortuları temizlemek ve tortu birikimini önlemek için özel olarak formüle edilmiştir.

Shell V-Power Diesel +GTL Teknolojisi, Gazdan Yakıta (Gas to Liquids) adı verilen özel bir formül içerir. Shell tarafından geliştirilen ve doğalgazdan sentetize edilerek üretilen bu yakıt çok özel bir saflığa sahiptir. 


altın fiyatları